• -10%

Suunto 3 Fitness Sakura

1.369,00 ₺Liste Fiyatı
1.232,10 ₺Uzman Fiyatı
1.195,14 ₺Havale Fiyatı

Adet

Suunto 3 Fitness, aktif bir yaşam tarzına öncülük eden sağlık ve esenliğe değer veren sizin için tasarlanmış akıllı özelliklere sahip güzel ve sağlam bir spor saatidir. 

Saat sizin için kondisyon ihtiyaçlarınıza göre uyarlanan kişisel bir egzersiz planı oluşturur.

Suunto 3 Fitness Sakura SS050052000

Ağırlık    36 g 

Çerçeve malzemesi:    Paslanmaz çelik

Cam malzeme:    poliamid

Kayış malzemesi:    Silikon

Öne çıkan özellikler

Suunto 3 Fitness  kendine aktif bir yaşam tarzi benimseyen, sağlığına değer veren ve daha iyi olmak isteyen kişiler için tasarlanmış bir akıllı saattir. Yeni fitness 3 sizlere bireysel fitness seviyenize dayalı yenilikçi bir adaptif eğitim planı sunmanın yanı sıra, günlük stress ve dinlenme sürenizi takip ederek size uygun antrenman ve yeterli dinlenme sürenizi bildirir.

Suunto 3 Fitness yeni bir Suunto uygulaması ile destekleniyor; böylece antrenman takibi, dinlenme süresine hakim olurken GPS bağlantısı ile birlikte hız, mesafe ve gideceğiniz rotayı takip edebilirsiniz.


Günlük kullanım için güzel ve güçlü tasarım

Suunto 3 Fitness ile antrenman yapmanın yanısıra, şık tasarımı ile günlük kullanım için de uygundur. Suunto dizayn müdürü Timo Yliluoma “Suunto olarak tasarım yaparken her zaman temel tasarım öğelerine güveniyoruz: Sağlamlık, doğruluk ve güvenilirlik, ancak Suunto 3 Fitness ile daha da ileriye gitmek istedik. Daha önce kullandığınız spor saatlerinden daha ufak ve daha hafif olarak tasarladık”. “Minimal paslanmaz çelik çerçeve, küçük ve yuvarlaklaştırılmış kasa ve yumuşak kayış, gündüz ve gece giymek için hafif ve konforlu hale getirirken, saatin uzun ömürlü güzel yüzünü sizlere sunuyor. Bu yüzden Suunto 3 Fitness'ı güzel ve güçlü olarak tanımlıyoruz. ”


Size uygun antrenman planı ve rehberlik 

Suunto 3 Fitness ile antrenman yapmak kolay. Kişisel profilinize bağlı olarak size özel 7 günlük gelişiminize en uygun süre ve seviyede antrenman programı yaratıyor.  Planlanan antrenmanları takip etmek çok kolay, ilk antrenmandan itibaren saat sizi doğru yoğunlukta kalmanızı sağlıyor ve hedefe ulaştığınızda size bildiriyor. Eğer rehbersiz antrenman yapmak istiyorsanız, bunuda yapabilirsiniz.

Birkaç antrenman sonra Fitness 3 sizin fitness seviyenizi değerlendiriyor. Verilen egzersizler, sizin fitness seviyeniz ve daha önce yapmış olduğunuz kayıtlı antrenman geçmişinize dayanmaktadır. Planlanan bir egzersizi kaçırırsanız veya heyecanlanır ya da planlanan programdan biraz daha fazlasını yaparsanız dert etmeyin. Suunto 3 Fitness, antrenman planınızı otomatik olarak güncellemektedir.


Yoğunlaştırılmış Suunto Spor Uzmanlığı

Suunto’nun spor uzmanlığı sayesinde Suunto 3 Fitness saaati, koşu, bisiklet, yüzme,  fitness, yürüyüş ve daha fazlası için hazır. Bilekten biometric hız ve mesafe ölçümü yapılabilen Suunto 3 Fitness saatinizle spor salonda yapacağınız antrenmanlarda da hız ve mesafenizi görebileceksiniz.

Valencell Inc. teknolojisiyle yapılan bilekten kalp atış hızı ölçümü, kullanım kolaylığı sağlar ve 30 metreye kadar su geçirmez, böylelikle Suunto 3 Fitness ile endişelenmeden yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Fitness 3 ile 5 gün boyunca hiç şarj etmeden ve pil sorunu yaşamadan antrenman yapabilir ve takip edebilirsiniz.


Antrenman ve Dinlenme Arasında Denge Sağlayın

Saat günlük adım ve yaktığınız kaloriyi sayar, yapılan aktivitelerin sonucunu takip etmek kolay olduğu gibi size yaptığınız etkinliklerin genel bir görünümünü sunar, aktivite ve dinlenme sürenizi dengede tutmada yardımcı olur.  Gece yattığınızda saatinizi takın; böylece uyku düzeninizi ve kalitesini takip etsin. Daha sonra uyku haritanızı görebilirsiniz.

Ayrıca, Fitness 3 gün boyunca stress seviyenizi ve dinlenme sürecinizi gözlemler ve o gün için yeterli dinlenme seviyesinde olup olmadığınızı size bildirir.

Spor bilimlerin de uzun süreli paydaşımız olan Firstbeat Teknoloji ile yapmış olduğumuz iş birliği doğrultusunda; Kaliteli uyku takibi, stress ve dinlenme süreci takibi ve kişiye uygun antrenman rehberi geliştirilmiş bir çalışmadır. 

 

Suunto 3 Fitness Deneyiminizi Yeni Suunto Uygulamasıyla Tamamlayın

Suunto 3 Fitness tüm aktivitelerinizi kaydeden yepyeni Suunto uygulamasına bağlanır ve sizi aktivite, uyku ve genel fitness trendleri konusunda güncel tutar. Etkinliklerinizden unutulmaz anları paylaşın ve Suunto uygulama topluluğunda başkalarıyla kolayca bağlantı kurun.  

Saatinize bağlanan cep telefonu aracılığıyla GPS’e bağlanabilirsiniz; bu sayede yapacağınız aktivite sürecinde gitmiş olduğunuz rotada hız ve mesafe takibi yapabilirsiniz. Akıllı mobil bağlantı sayesinde telefonunuza gelen arama, mesaj ve bildirimleri saatinizde görebilirsiniz. Suunto mobil uygulamasını Apple Store veya Google Play den indirebilirsiniz.  

Stokta var       :1 adet
Marka       :Suunto
Urun kodu       :SS050052000
Urun barkodu       :6417084500724

Bilgi kartı

Ekran Tipi
Renkli TFT
Dokunmatik ekran
Var
Kronometre
Var
Çerçeve malzemesi
Paslanmaz çelik
Kayış malzemesi
Silikon
Ekran Çözünürlüğü
218 x 218 piksel
Zaman/tarih
Evet
Alarm saati
Var
Zamanlayıcı
Var
Bağlantı desteği
Bluetooth® Smart
Akıllı Bildirimler
Var
Saatte aktivite geçmişi
Var
Adım sayacı
Var
Yakılan kalori
Var
Pil ömrü
20-40 saat
Ağırlık
36 g
Tarih ve Alarm
Var
Kalori Hesabı
Var
Saat / Tarih
Var
Hatırlatıcı uyarılar
Var
GPS
Var
Arka aydınlatma
Var (yapılandırılabilir zaman ve yoğunluk; derinlikte otomatik açma)
Renkli Ekran
Var
Titreşim uyarısı
Var

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla