• -10%

Suunto 9 G1 Baro White Türkçe Menü

3.899,00 ₺Liste Fiyatı
3.509,10 ₺Uzman Fiyatı
3.403,83 ₺Havale Fiyatı

Adet

Suunto 9, profesyonel sporcuların taleplerini karşılamak için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Suunto'nun iç test ekibi ve tüm dünyadaki sporcular tarafından en zorlu koşullarda binlerce saatlik gerçek kullanımla ekstrem test edildiğinde, sizi herhangi bir macerada güvenle görmek için güvenilir arkadaşınız!

Suunto 9 G1 Baro White 

Ölçümler50 x 50 x 16,8 mm
Ağırlık81 g
Çerçeve malzemesi:Paslanmaz çelik
Cam malzeme:Safir kristal
Kayış malzemesi:Silikon

Zihniniz belli bir hedefe ya da maceranıza sahip olduğunuzda, saatinizin mesafeye de gidebildiğinden emin olmak istersiniz. Suunto 9, sürekli egzersiz yapmak için 120 saate kadar sürecek şekilde tasarlanmıştır - tıpkı sizin gibi!

Akıllı hatırlatma özelliklerine sahip akıllı pil ömrü yönetim sistemi, saatinizin ihtiyacınız olduğu sürece sürmesini sağlar. Sağlam Suunto 9, uzun, zahmetli bir eğitim ve yarış ve aşırı maceralar için üretilmiştir.

DAHA DOĞRU  MESAFE İÇİN SUUNTO FUSEDTRACK

Uzun ultra çalışmalarda, pil ömrü, GPS'in pil üzerinde yoğun bir şekilde boşalması nedeniyle, kayıt mesafesi ve izleme için sınırlayıcı faktördür. Suunto'nun benzersiz FusedTrack ™ algoritması, GPS ve hareket sensörü verilerini yol ve mesafe doğruluğunu iyileştirmek için birleştiriyor. Bu, GPS gücünü, önemli ölçüde taviz vermeden düşürerek pil ömrünü uzatmanıza olanak tanır. 

BÜYÜK ŞARTLARIN SAATİ

“Herhangi bir macera ya da dayanıklılık sporu için eğitim ya da yarış araçlarından bahsederken, ilk düşündüğüm şey dayanıklılıktır, çünkü aslında yapmanız gereken şeylere odaklanma şansı veriyor”. 

>Mauricio Méndez Cruz, Suunto triatlet ve Xterra Dünya Şampiyonu.

Suunto 9, profesyonel sporcuların taleplerini karşılamak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Suunto'nun iç test ekibi ve tüm dünyadaki sporcular tarafından en zorlu koşullarda binlerce saatlik gerçek kullanımla ekstrem test edildiğinde, sizi herhangi bir macerada güvenle görmek için güvenilir arkadaşınız!

BATARYANIN ÇALIŞMASI HAKKINDA 

Önceden tanımlanmış üç pil modu - Performans, Dayanıklılık ve Ultra - GPS izleme özelliği ile 25 saat ila 120 saat * kayıt süresi sunar. Bir kaydı başlattığınızda, geçerli modda ne kadar pil kaldığını tahmin edersiniz. Yeterli değilse, herhangi bir zamanda başka bir moda geçin. Suunto 9, bir sonraki ziyaretinizde tamamen ücretlendirilmenize yardımcı olmak için etkinlik geçmişinize bağlı olarak akıllı hatırlatıcılar kullanır. Saat, bir egzersiz sırasında pilin azaldığını fark ederse, otomatik olarak farklı bir akü moduna geçmenizi önerir.

SUUNTO APP İLE TUTKUNUZU PAYLAŞIN

Tüm maceralarınızı izlemek ve günlük aktivite ve uyku da dahil olmak üzere uzun vadeli trendlerinizi takip etmek için yeni Suunto uygulamasıyla Suunto 9'u eşleştirin. En büyük başarılarınızı kolayca paylaşın ve uygulama topluluğunda başkalarıyla bağlantı kurun.Akıllı mobil bağlantı, saatinize gelen çağrı uyarıları, mesajları ve bildirimleri ile günlük işinizin üstünde kalmanızı sağlar. Suunto uygulaması App Store ve Google Play'de kullanılabilir.

Stokta var       :1 adet
Marka       :Suunto
Urun kodu       :SS050021000
Urun barkodu       :6417084500229

Bilgi kartı

Ekran Tipi
Matris,IPS
Kronometre
Var
Ağırlık
81 gr
Boyutlar
50 x 50 x 16,8
GPS
Var
Ekran Materyali
Safir kristal
Çerçeve Materyali
Paslanmaz çelik
Kordon Materyali
Silikon
Jiroskop
Var
Koşu antrenmanları
Var
Ekran Çözünürlüğü
320 X 300
Renkli Ekran
Var
Pil Ömrü
7-14 gün
Pusula
Var
Akıllı telefon uyumluluğu
Var
Adım Sayacı
Var

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla