• -300,00 ₺

Bose Solo 5 TV Ses Sistemi

2.287,29 ₺Liste Fiyatı
1.987,29 ₺Uzman Fiyatı
1.927,67 ₺Havale Fiyatı

Adet

Solo 5 TV ses sistemi izlemeyi sevdiğiniz tüm TV programlarınız için daha iyi ses sağlayan tek-parçalı bir soundbar’dır. Diyalogdan detaylara her sesi net bir şekilde sunabilmesi için tasarlanmıştır. Hatta daha fazla netlik için diyalog modu her kelimenin daha kolay anlaşılır olmasına yardımcı olur. Bu soundbar o kadar çok yönlüdür ki neredeyse evinizin her köşesine yerleştirebilirsiniz.

Kurulum daha kolay olamazdı.

Aslında, “kurulum” bile bu durumda kullanmak için abartılı bir kelime. Sadece bir ses kablosu ile (optik, koaksiyal veya analog)Solo 5 sistemini TV’nize bağlayın. Sistem otomatik olarak hangisini kullandığınızı görecektir. Soundbar o kadar esnektir ki, isteğe bağlı olarak TV’nizin önüne ve bir rafa yerleştirebilir, veya duvara monte edebilirsiniz.

Kurulum daha kolay olamazdı.
Bası öne çıkarın.

Bası öne çıkarın.

Sisteminizle birlikte gelen evrensel uzaktan kumanda ile Blu-ray oynatıcısı, Bluetooth bağlantısı ve oyun konsolunuzun kontrolünü elinize alın. Hem sisteminiz hem de TV’nize bağlı çoğu video kaynaklarını kumanda kontrol edin.

Evrensel uzaktan kumanda

Sisteminizle birlikte gelen evrensel uzaktan kumanda ile Blu-ray oynatıcısı, Bluetooth® bağlantısı ve oyun konsolunuzun kontrolünü elinize alın. Hem sisteminiz hem de TV’nize bağlı çoğu video kaynaklarını kumanda kontrol edin.

Evrensel uzaktan kumanda
Şimdiye kadar kaçırdıklarınızı keşfedin!

Şimdiye kadar kaçırdıklarınızı keşfedin!

TV’nizin düz ekranının şık tasarımı elbette ki göze hoş gelecek şekilde güzeldir. Fakat ne yazık ki bu ince tasarımda hoparlörlere yer kalmaz. Bu yüzden diyalog ve sessiz sahneleri duymak zor olabilir. Solo 5 TV ses sistemi, TV’nizin sunamadığı net sesi üreten gelişmiş teknolojiler ile bu sorunu çözmenin en kolay yoludur. Diyalog modu, sahneden sahneye geçtiğinizde volümü ayarlama ihtiyacını ortadan kaldıracak şekilde her bir kelimeyi daha anlaşılır kılar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar : Bose® Solo 5 TV ses sistemi
 Yükseklik: 7.00 cm
 Genişlik: 54.80 cm
 Derinlik: 8.60 cm
 Ağırlık: 6.35 kg
Giriş / Çıkışlar : Optik ses girişi (dijital)
 Koaksiyal giriş (dijital)
 3.5 mm aux girişi (analog)
Kutuda Neler Var? : Bose® Solo 5 TV ses sistemi
 Evrensel uzaktan kumanda
 Elektrik kablosu
 Optik dijital ses kablosu
 Koaksiyal dijital ses kablosu
Uzaktan kumanda : Yükseklik: 10.40 cm
 Genişlik: 4.00 cm
 Derinlik: 1.10 cm
 Ağırlık: 34.40 gr
Stokta var       :0 adet
Marka       :Bose
Urun kodu       :732522-2110
Urun barkodu       :

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla