• -350,00 ₺

Bose SoundLink Revolve Bluetooth Hoparlör-Siyah

1.891,88 ₺Liste Fiyatı
1.541,88 ₺Uzman Fiyatı
1.495,62 ₺Havale Fiyatı

Adet

Şimdiye kadar ürettiğimiz en iyi performansa sahip taşınabilir Bluetooth hoparlörlerimizden biri olan SoundLink Revolve ile tanışın. Her yöne istikrarlı ve eşit dağılan ses performansı için gerçek anlamda 360° ses üretir. Odanın ortasına yerleştirin, herkes aynı deneyimi yaşasın ya da bir duvarın yakınına koyun, ses odanın içinde yansıyarak yayılsın ve dinleyenleri içine alsın.

Şaşırtıcı derecede güçlü. İnanılmaz derecede küçük

Boyutunun sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bu ufak tefek görünümlü hoparlör görünenden çok daha fazla teknolojiyi içine sığdırır. Yüksek etkili transformatör. Çift-pasif radyatör. 360 derece ses yayını yapmasını sağlayan akustik deflektör tasarımı. Bunların hepsi bu küçük hoparlörden canlı performans benzeri ses elde ederek, tüylerinizin diken diken olmasını sağlar.

Şaşırtıcı derecede güçlü. İnanılmaz derecede küçük
Suya dayanıklı

Suya dayanıklı

Siz nasıl ıslanmaktan korkmuyorsanız, hoparlörünüzün de korkmaması gerekir. SoundLink Revolve’un suya dayanıklı tasarımı sayesinde havuz kenarı veya mutfak lavabosunun yanı gibi daha fazla yerde korkmadan kullanabilirsiniz.

Darbelere dayanıklı

Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Bu hoparlörle kimsenin mükemmel olmasına da gerek yok. Kolunuzla çarpıp düşürdüğünüzde veya hızlıca evden çıkarken çantanıza attığınızda merak etmenize gerek yok. Yumuşak materyaller sayesinde çarpmalara karşı daha dayanıklıdır.

Darbelere dayanıklı
Her an harekete hazır

Her an harekete hazır

Hızlı hareket etmeniz gerektiği zamanlarda ergonomi çok önemlidir. Bu yüzden bu hoparlörü istediğiniz zaman kolaylıkla kapıp çıkabilmeniz için boyutu, şekli, yüzeyinin kayganlık derecesi gibi detayları göz önünde bulundurarak tasarladık.

Güçle dolu

Taşınabilir bir Bluetooth hoparlör etkileyici bir pil ömrüne sahip olmalıdır. Bu yüzden tüm gün müziğinizi dinleyebilmeniz için şarj edilebilir lityum-iyon pil 12 saat pil ömrü sunar. Tabi, bazı diğer hoparlörler daha uzun süre kullanılabilir, fakat bunu bizimkinden elde edeceğiniz derin, güçlü bas performansından ödün vermeden yapamazlar.

Güçle dolu
Telefonunuzu rahat bırakın

Telefonunuzu rahat bırakın

Telefonunuz yakınınızda değil mi? Endişelenmeyin. Hala akşam yemeği rezervasyonu yapabilir ya da mesaj yollayabilirsiniz. Siri ve Google Now için sesli komutlarına direkt olarak hoparlörünüzden erişim için çok fonksiyonlu düğmeye basıp, basılı tutmanız yeterli. Probleminiz çözüldü bile.

Bir uygulama herşeyi değiştirebilir

Bose Connect uygulaması, bağlantı ve Bluetooth cihazları arasında otomatik geçişi kolaylaştırır. Böylece arkadaşlarınız müzik yayını görevini devralabilir ve ritmi düşürmeden DJ’lik yapabilir. Yüksek sesin yeterli olmadığı zamanlar için, uygulamayı kullanarak iki SoundLink Revolve hoparlörü Parti Modu’nda birbirine bağlayabilirsiniz. Ya da Stereo Modu’na geçiş yaparak canlı performans hissine iyice yaklaşabilirsiniz. Enstrümanlar ve vokaller doğallıklarını kaybetmeden ayrı ayrı ortaya çıkacak ve geniş bir alana dağılarak, müziğinizin canlandığını hissetmenize neden olacak.

Bir uygulama herşeyi değiştirebilir
Müziğiniz her an yola çıkmaya hazır

Müziğiniz her an yola çıkmaya hazır

Opsiyonel bir şarj yuvası SoundLink Revolve hoparlörünüzün her an şarjının tam ve harekete hazır olmasını sağlar. Hoparlörünüz için elverişli bir üs görevi görür ve hoparlörünüz şarj olurken müziğinizi dinlemeye devam edebilirsiniz. Sadece hoparlörünüzle gelen duvar şarjını, şarj yuvasına takmanız yeterlidir.

1.png PİL ÖMRÜ
Diğer hoparlörlerin pilleri biraz daha uzun süre kullanım sağlayabilir, ancak Bose SoundLink Revolve hoparlör duymak istediğiniz basın çok daha fazlasını çalar. Derin, zengin ve hayat dolu müzik 12 saate kadar sizinle.
2.png SESLİ CEVAP
Bir bağlantı kurun. Bu kolay. Sesli cevaplar sayesinde kolayca bluetooth bağlantınızı yapabilirsiniz. İki cihaza aynı anda bağlanabilirsiniz ve buna ek olarak hoparlör son sekiz bağlantıyı otomatik hatırlar.
15.png SİRİ & GOOGLE SES ALGILAYICI
Telefonunuz yakınlarda değil mi? Endişelenmeyin. Sadece çok fonksiyon tuşuna basın ve telefonunuzun Siri ya da Google Asistant’ına ses girişinden hoparlöre yetki vermesi için bekleyin.
3.png SUYA DAYANIKLI
Siz nasıl biraz ıslanmaktan korkmuyorsanız, hoparlörünüzün de korkmaması gerekir. SoundLink Revolve’un suya dayanıklı tasarımı sayesinde onu, havuz kenarı veya mutfak lavabosunun yanı gibi, daha fazla yerde korkmadan kullanabilirsiniz.
16.png TEMİZ TELEFON ARAMALARI
Buna daha önce tanık olmuşsunuzdur. Hoparlörden gelen seste bir arkadaş ve çevresinde onu dinleyenler. Onları duymaya çalışırsınız ve onlarda sizi. Daha çoğuna gerek yoktur. SoundLink Revolve hoparlör ile çağrıları cevaplayabilirsiniz ve bu sayede kelimeler daha net ve boğukluk ortadan kaybolur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar :○ Hoparlör: 15.2 cm (Y) x 8.2 cm (G) x 8.2 cm (D) • 0.66 kg
Ek Detaylar :○ Kablosuz menzili 9 m’ye kadar
○ Pil ömrü 12 saate kadar
Girişler ve Çıkışlar :○ 3.5 mm AUX girişi 
○ Micro-B USB girişi
Kutuda neler var? :○ SoundLink Revolve hoparlör
○ USB güç ünitesi
○ USB kablosu
○ AC priz uçları
○ SoundLink Revolve hoparlör
○ USB güç ünitesi
○ USB kablosu
○ AC priz uçları
Stokta var       :0 adet
Marka       :Bose
Urun kodu       :739523-2110
Urun barkodu       :

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla