• -200,00 ₺

Jabra UC Voice 250 USB NC MS Kablolu Kulaklık

499,00 ₺Liste Fiyatı
299,00 ₺Uzman Fiyatı
290,03 ₺Havale Fiyatı

Adet

UC Voice 250 mono mikrofonlu kulaklığı, tüm önde giden Birleşik İletişim (UC) sistemleriyle kullanım için geliştirilmiştir. Personeliniz, bu rahat, hafif ve taşınabilirliğiyle özgün mikrofonlu kulaklığı kullanmaktan zevk alacaklar.

Frekans Tepkisi: Geniş bant
Geniş Bant HD Ses frekans tepkisi bulunan hoparlörler, IP telefonu ve Birleşik İletişim (UC) gibi geliştirilmiş dijital hatlarda insan seslerinin gerçekçi reprodüksiyonunu sağlar
Mikrofon Türü: Arka plan gürültü önleme
Ofis ortamında arka plan gürültüsünün kesilmesi sayesinde aramanın netliğini geliştirir.
Mikrofon Duyarlılığı: Standart (E-STD)
Standart (STD) değişken mikrofon duyarlılığı, normal telefon alıcısına benzer ve pek çok telefon cihazında kullanılmaktadır.

Uzaktan Arama Kontrolü

Jabra Direct: Evet
Jabra Direct, en yeni nesil Birleşik İletişim (UC) ve IP yazılım telefonlarına Jabra kulaklıkları üzerinden uzaktan arama kontrolü sağlar. Kablosuz kulaklık kullanıcıları, masalarından ve yazılım telefonlarından uzaktayken aramaları cevaplayıp sonlandırabilir. Jabra Direct kablolu bir kulaklık ile kullanıldığında, birçok uzaktan arama kontrolü fonksiyonu doğrudan kulaklık veya kablonun üstünde bulunan düğmelerden yönetilebilir. Kulaklığın yazılım telefonu ile kusursuz biçimde entegre oluşu, kullanıcıya daha özgür bir şekilde hareket etme ve arama sırasında farklı işler yapabilme olanağını sağlar. Bu özgürlük, çalışma verimliliğini ve ergonomiyi gün boyu geliştirir.

Paket İçeriği

  • UC Voice 250
  • Kullanım Klavuzu
Stokta var       :5 adet
Marka       :Jabra
Urun kodu       :2507-823-109
Urun barkodu       :

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla