• "Web"e özel
  • -723,69 ₺

Garmin Forerunner 645 Music Akıllı Koşu Saati - Siyah

4.463,80 ₺Liste Fiyatı
3.740,11 ₺Uzman Fiyatı
3.627,90 ₺Havale Fiyatı

AdetTemassız Ödeme ve Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümü Özelliklerine Sahip GPS Koşu Saati
  • 500'e kadar şarkıyı saatinize kolayca indirin ve telefon olmadan dinlemek için Bluetooth® kulaklıklar (ayrı satılır) ile bağlantı kurun
  • Çevrimdışı dinlemek için seçkin yayın hizmetlerinden müzikleri senkronize edin¹
  • Garmin Pay™ temassız ödeme çözümü², saatinizi kullanarak kolayca ödeme yapmanızı sağlar ve bu sayede nakit ve kartlarınızı evde bırakabilirsiniz (Pek yakında!)
  • Yerle temas süresi, denge, adım uzunluğu ve daha fazlası dahil olmak üzere gelişmiş koşu dinamikleri³ sunar
  • Güncel egzersiz durumunuzu değerlendirmek dahil olmak üzere performans izleme özelliği sunmak için bilekten kalp atış hızı ölçümünü4 kullanır
  • Pil ömrü5: Akıllı saat modunda 7 güne kadar; Müzik ile GPS modunda 5 saat
Koşmak sadece egzersizden çok daha fazlasıdır — bir performanstır. Ve Forerunner 645 Music, ayakkabılarınızı ayağınıza her giydiğinizde çarpıcı bir gösteri sunmanıza yardımcı olacak araçlara sahiptir. Cihaz üzerinde müzik depolama alanı — ki bu sayede sevdiğiniz müziklerle koşabilirsiniz — ve ihtiyacınız olan şeyi hiç durmadan almanıza imkan tanıyan temassız ödeme özelliği bulunur. Tüm bu özelliklerin yanı sıra gelişmiş koşu dinamikleri ve performans izleme araçları ile bu GPS koşu saati performansınızı zirveye çıkarmak için ihtiyacınız olan araçtır.


MüzikSaatinize entegre edilmiş 500 şarkıya kadar kapasiteye sahip müzik depolama alanı ile günlük işlerinizdeki "ritmin" dünden daha iyi olmasını sağlıyoruz. Bluetooth kulaklıklar üzerinden kolayca dinlemek için bilgisayarınızdan müzik aktarmak ve ardından sevdiğiniz çalma listesini oluşturmak kolaydır. Hatta daha fazla reklamsız dinleme için seçkin müzik yayını hizmetlerinden¹ dikkatlice oluşturulan çalma listelerini senkronize edebilirsiniz. Artık gerçekten koşuya çıktığınızda telefonunuzu unutabilirsiniz çünkü koşmaya devam etmenizi sağlayan müzik hemen bileğinizde.Ödeme Yapmak Artık Daha Kolay²Hep koşar mısınız? Cep telefonunuzu ve cüzdanınızı rahatça unutabilirsiniz. Forerunner 645 Music, saatiniz ile alışverişlerinizin ödemesini yapmanızı sağlayan Garmin Pay temassız ödeme çözümüne² sahiptir. Onu neredeyse her yerde kullanabilir ve ödeme yapmak için kartınıza dokunabilirsiniz. Buradan bir şişe su, şuradan yiyecek bir şeyler — hemen ödeyin ve yolunuza devam edin.
Forerunner 645

Egzersizinizi AyarlayınFormunuzu geliştirmek için ihtiyacınız olan verileri elde etmeyi kolaylaştırıyoruz. Forerunner 645 Music'in, performansınızı analiz etmek için ihtiyacınız olan önemli koşu birimlerini3 ölçmesine izin verin. Kadans, adım uzunluğu, yerle temas süresi ve denge, dikey salınım ve dikey oran gibi biyomekanik ölçümler2 formunuzu anlamada çok önemlidir, böylece yarış gününde en iyi performansınızı gösterirsiniz. Bu metrikler uyumlu bir kalp atış hızı kayışı veya tam bel kısmına klipslenen kompakt Koşu Dinamikleri Podu eklentisiyle mevcuttur. Ayrıca, bisiklet ve hatta yüzme egzersizinde yardımcı olacak özellik setlerinden faydalanın. Forerunner 645 Music suda mesafeyi, tempoyu, kulaç sayısını ve daha fazlasını ölçer.Performansınızı İzleyinGüncel egzersiz planınız ne kadar verimli? Forerunner 645 Music, egzersiz ve molanızı izlemenize yardımcı olur, böylece bir yarış veya egzersiz periyoduna daha iyi hazırlanabilirsiniz. Egzersiz durumu verimli, üst seviyede ya da ötesinde egzersiz yapıp yapmadığınızı bilmenizi sağlamak için son egzersiz geçmişinizi ve performans göstergelerinizi otomatik olarak değerlendiren bir otomatik izleme aracıdır. Anaerobik egzersiz etkili ölçü kritik boyutta bir egzersizin kavranmasını sağlar, egzersizinizin sınırları zorlayabilme kabiliyetinizi nasıl geliştirdiğini gösterir. Hatta fitness ve egzersiz geçmişiniz için son 7 günün egzersiz miktarını ölçen ve bunu optimal aralık ile karşılaştıran genel egzersiz yükünüzü görebilirsiniz.
Forerunner 645

Daha Fazla Kişiselleştirme SeçeneğiUygulamalar, widgetlar, saat yüzleri ve daha fazlasını indirerek Forerunner 645 Music'e kişilik katabileceğiniz Connect IQ mağazasına göz atın. Kolaydır — daha da iyisi — ücretsizdir. Her gün yeni uygulamalar ekleniyor; yani Uber'inizin ne zaman geldiğiniz takip edebilir, SmartThings uygulaması ile evinizdeki ışıkları açabilir ve hatta yağmurun ne zaman başlayacağını öğrenmek için AccuWeather MinuteCast uygulamasını kullanabilirsiniz. Face It™ saat yüzü uygulaması ile fotoğraf kütüphanenizden istediğiniz görseli seçin, birkaç düzenleme yapın ve saatinizin yüzü olarak ayarlayın.Koşarken Çevrimiçi KalınForerunner 645 Music, önemli akıllı özellikleri geride bırakmadan koşmayı kolaylaştırır. Uyumlu akıllı telefonunuzla saatinizi eşleştirdikten sonra hemen bileğinizden metin mesajları alabilecek ve hatta yanıt verebilecek7 ve sosyal medya güncellemeleri, e-postalar ve daha fazlasını görebileceksiniz. Telefonunuzu bulun, müzik kontrollerine erişin ve arkadaşlarınızın koşu yapışınızı LiveTrack ile canlı olarak izlemesini sağlayın.
Forerunner 645

Paylaşın ve YarışınAktivitelerinizi Garmin Connect ile senkronize etmek yalnızca verileriniz saklamaktan daha fazlasını sunar. Garmin Connect™, yoldaki insanların bağlanabileceği ve meydan okumalara katılarak yarışabileceği, birbirlerinin başarılarını teşvik edebileceği ve hatta zaferlerini sosyal medya üzerinden paylaşabileceği giderek büyüyen bir çevrimiçi topluluktur. Garmin Connect Garmin Connect™ Mobile uygulaması ile web üzerinde veya akıllı telefonunuzda ücretsiz olarak mevcuttur.İstediğiniz Şekilde Egzersiz YapınRutin etkinlikleriniz, rutinden başka her şeydir. Forerunner 645 Music, koşu (iç / dış mekan), yüzme (havuz), kondisyon bisikleti, kürek sporları, güç egzersizi ve çok daha fazlası için dahili aktivite profilleri sayesinde sporlar arasında kolayca geçiş yapmanıza imkan tanır. Kendi özelleştirilmiş antrenmanlarınızı oluşturun ya da Garmin Connect online fitness topluluğundan ücretsiz olarak indirin. Daha sonra geçmiş çabalarınızı özel bir uygulamada inceleyin ya da daha fazla motivasyon için aileniz veya arkadaşlarınız ile paylaşın.
Forerunner 645

Görünüşüne BayılacaksınızKoşucular için tasarlanan Forerunner 645 Music hızlıca basarak turlarınızı işaretlemenize imkan tanıyan güvenilir beş tuşlu bir arayüze sahiptir. Bu saati her türlü hava koşulunda dışarı çıkarken yanınıza alabilirsiniz. Yalnızca yüzme ve duş alma sırasında güvenli kalmaz, Garmin Chroma Display™'in okunması da kolaydır — doğrudan güneş ışığı altında bile — ve kimyasal olarak güçlendirilmiş camın altında muhafaza edilir. Değiştirmek istediğinizde, kayışlar hızlıca değiştirilebilir ve alet gerektirmez. Müzik çalma özelliğiyle birlikte akıllı saat modunda 7 güne kadar ve GPS modunda 5 saate kadar pil ömrü ile Forerunner 645 Music size ayak uydurabilecek koşu arkadaşınızdır.iHeartRadio All Access — Tüm Sevdiğiniz MüzikleriHeartRadio All Access, müziklerinizi yanınızda taşımınızı kolaylaştırır. Hemen Forerunner 645 Music'inize çalma listelerini indirin ve harekete geçin! Sevdiğiniz müzikleri çevrimdışına taşımak ve hareket halindeyken dinlemek için ücretsiz 30 günlük iHeartRadio All Access deneme sürümüne bugün kaydolun.
Forerunner 645


Stokta var       :1 adet
Marka       :Garmin
Urun kodu       :BYT_010-01863-30
Urun barkodu       :753759185138

Bilgi kartı

Ekran Tipi
Güneş ışığında okunabilen
Kronometre
Var
İvmeölçer
Var
Kat edilen mesafe
Var
Su Geçirmezlik
5 ATM
Barometrik altimetre
Var
Saatimi Bul
Var
Ekran Boyutu
30.4 mm
Ekran Çözünürlüğü
240 x 240 piksel
V02 maks
Var
Bellek/geçmiş
200 saatlik aktivite verileri
Zaman/tarih
Var
Otomatik gün ışığından tasarruf zamanı
Var
Alarm saati
Var
Zamanlayıcı
Var
Garmin Elevate™ bilekten kalp atış hızı monitörü
Var
Bağlantı desteği
Bluetooth® Smart
Akıllı Bildirimler
Var
Hava durumu
Var
Find my phone
Var
Saatte aktivite geçmişi
Var
VIRB® Uzaktan Kumanda
Var
Adım sayacı
Var
Hareket çubuğu
Var
Otomatik hedef
Var
Uyku izleme
Var
Yakılan kalori
Var
TrueUp™
Var
Move IQ™
Var
Fitness Yaş
Var
Otomatik tekrar sayımı
Var
Auto Lap®
Var
HR bölgeleri
Var
HR uyarıları
Var
HR kalorileri
Var
HR yayını
Var
Pil ömrü
Akıllı saat modu
Akıllı saat modu
Akıllı saat modu
Ağırlık
42.2 g
Boyutlar
42.5 x 42.5 x 13.5 mm
zaman ve hız
Var
Koşu Dinamikleri
Var
Dikey salınım ve oran
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Adım uzunluğu
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Performans durumu
Var
Yarış öngörücüsü
Var
Başlangıca geri dönüş
Var
TracBack®
Var
Dikey hız
Var
Toplam tırmanış/iniş
Var
GPS koordinatları
Var
Sürüş rotaları
Var
Hız ve kadans sensörü desteği
Var (ANT+® ve Bluetooth® Smart sensörleri)
Havuzda yüzme antrenmanları
Var
GPS
Var
GLONASS
Var
Jiroskop
Var
Termometre
Var
Kişiselleştirilebilir veri sayfaları
Var
Kişiselleştirilebilir aktivite profilleri
Var
GPS hız ve mesafe
Var
Koşu antrenmanları
Var
Noktadan noktaya navigasyon
Var
Müzik depolama alanı
500 şarkıya kadar
Pusula
Var
Renkli ekran
Var
GPS Zaman Senkronizasyonu
Var
Takvim
Var
QuickFit™ kordon uyumluluğu
Var (20 mm
Garmin Connect™ Mobile ile uyumluluk
Var
Garmin Pay™
Var
LiveTrack
Var
Yoğunluk dakikaları
Var
Kardiyo antrenmanları
Var
Dayanıklılık antrenmanları
Var
Auto Pause®
Var
Aralık egzersizi
Var
Gelişmiş antrenmanlar
Var
İndirilebilir egzersiz planları
Var
Antrenman durumu
Var
Aktivite yarışı
Var
Otomatik kaydırma
Var
% HRR
Var
Gerçek zamanlı bread crumb trail
Var
UltraTrac™ modu
Var
Aktivite ile yarış
Var
Zaman / mesafe uyarıları
Var
Varia Vision™ ile uyumluluk
Var
Varia™ radar ile uyumluluk
Var
Varia ™ aydınlatmalarla uyumluluk
Var
Havuz yüzme ölçümleri
Var
Kulaç tipi tespiti
Var
Yüzme verimi
Var
Eğitim kaydı
Var
Ekran Materyali
Kimyasal olarak güçlendirilmiş cam
Çerçeve Materyali
Paslanmaz çelik
Kordon Materyali
Silikon
Sesli yönlendirmeler
Var
Yükseklik Profili
Var
Hedefe Uzaklık
Var
Gün doğumu / Gün batımı zamanları
Var
Çıkılan kat
Var
Manuel lap
Var
Yapılandırılabilir lap uyarıları
Var
Antrenman yüklemesi
Var
Antrenman efekti
Var
Kişiselleştirilebilir uyarılar
Var
Bitirme zamanı
Var
Rota rehberi
Var
Dokunma ve / veya tuş kilidi
Var
İyileşme süresi
Var
Oto maks HR
Var
Segmentler
Var
Zemin temas süresi ve denge
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
Kadans
Var
Laktat eşiği
Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
% HR maks
Var
Face It™ saat yüzü oluşturucu
Var
Önceden yüklenmiş spor salonu aktivite profilleri
Dayanıklılık Egzersizi
Virtual Partner®
Var
Ayak yuvası uyumlu
Var
Önceden yüklenmiş yüzme profilleri
Havuzda yüzme
Metin yanıtı/metinle telefon çağrısını reddetme
Var
Wi-Fi®
29
Akıllı telefon uyumluluğu
iPhone®
Akıllı telefondaki müziği kontrol
Var
Saatteki müzikleri çalar ve kontrol
Var
Segmentler Evet
Var
Önceden yüklenmiş bisiklet profilleri
Bisiklet
Connect IQ™ uygulama desteği
Var (indirilebilir saat yüzleri
Önceden yüklenmiş koşu profilleri
Koşu
Android™
41
Endüstri standardı)
2
İç Mekân Bisiklet
116
düşük güç tüketimine sahip renkli ekran
7
Önceden yüklenmiş açık alanda rekreasyon profilleri
Kayak
İç Mekan Küreği ve Yoga
55
widgetlar ve uygulamalar)
30
Kürek
105
Kapalı Alanda Pist
93

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla