• -12%

Bose QuietControl 30 kablosuz kulaklıklar

2.710,00 ₺Liste Fiyatı
2.384,80 ₺Uzman Fiyatı
2.313,26 ₺Havale Fiyatı

Adet

Çevrenizdeki gürültüyü kontrol edemezsiniz ama ne kadarını duymak istediğinizi kontrol edebilirsiniz.

QuietControl 30 kulaklıklar ile gürültü engelleme seviyesini kontrol edebilir, ve her volüm seviyesinde dengeli ses performansı elde edebilirsiniz.

Hafif bir boyun bandı tasarımı tüm gün kullanabilmeniz için vücudunuzun şekline uyum sağlar ve Bluetooth bağlantısı kabloları ortadan kaldırır.

 

 

Ne duymak istediğinize siz karar verin

Çığır açan yeni teknoloji ile daha önce hiç yaşamadığınız bir dinleme deneyimine hazır olun. Artık dış dünyanın ne kadarını kendi dünyanıza dahil etmek istediğinizi kontrol edebilirsiniz. Ofis gürültüsü çalışmanıza odaklanmanızı mı zorlaştırıyor? Dikkat dağıtan gürültüleri bloke edin. Havalimanında uçağınızı mı bekliyorsunuz? Biniş çağrısını duyabilmeniz için biraz dışarıdan gürültü girmesine izin verin. Uçak kalktıktan sonra da tekrar bloke edin. Tüm gün boyunca gürültü siz istemedikçe araya girmesin.

Ne duymak istediğinize siz karar verin
Ergonomik boyun bandı tasarımı

Ergonomik boyun bandı tasarımı

Hafif, yuvarlak hatlı boyun bandı vücudunuzun şekline uyum sağlar. Tüm gün kullandığınızda konforlu kalması için yumuşak materyaller ile tasarlanmıştır.

Aktif gürültü engelleme

Gürültü devamlıdır. O yüzden sürekli ölçüm yapmak, karşılaştırmak ve tepki vermek için kulaklıkların iç ve dışında özel bir düzende yerleştirilmiş mikrofonlar bulunmaktadır. Sistem sonrasında gürültüyü sıfırlamak için ölçümlere eşdeğer veya ters bir sinyal üretir. StayHear+ QC kulaklık silikonları da aynı zamanda ek pasif gürültü engelleme için hafif bir yalıtım sağlarlar.

Aktif  gürültü engelleme
Taviz vermeyen kablosuz ses

Taviz vermeyen kablosuz ses

Performanstan ödün vermeden kablolardan kurtulun. Volüme göre optimize edilmiş EQ, her volüm seviyesinde istikrarlı ve dengeli ses sunar. Eğer kalabalık bir caddedeyseniz ve sesi açmanız gerekiyorsa, müzik kalitesinde kayıp yaşamazsınız. Bu kulaklıklar, cihazlarınıza kablosuz bağlantının hızlı ve kolay olması için Bluetooth® ve NFC bağlantısı ile yeniden tasarlandılar. Entegre mikrofon sayesinde cihazınıza dokunmadan çağrıları cevaplayıp sonlandırabilir, parçaları atlayıp durdurabilir ve volümü kontrol edebilirsiniz. Böylece tek odağınız her zaman müziğiniz olabilir.

Bir uygulama fark yaratabilir

Bluetooth özellikli cihazlara bağlanmak ve aralarında geçiş yapmak – mesela bir çağrı geldiğinde iPad’inizden iPhone’unuza geçmek – artık inanılmaz kolay. Ücretsiz Bose® Connect uygulaması kullanımı kolay grafik arayüzüyle tüm bağlantıları yönetir. Birden fazla cihazla bir kez eşleştikten sonra, kulaklıklar istediğiniz zaman otomatik olarak aralarında geçiş yapabilir. Uygulama aynı zamanda yazılım güncellemeleri ve ürün ipuçlarına erişim sağlar ve ayarlarınızı kişiselleştirebilmenize yardımcı olur.

Bir uygulama fark yaratabilir
4.png BLUETOOTH BAĞLANTI
Telefon ve akıllı cihazlarınızla bluetooth bağlantısı sağlamaktadır.
8.png GÜRÜLTÜ ENGELLEYİCİ
Devamlı olarak dış gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve reaksiyon verir. Ters sinyalle de yok eder.
1.png PİL ÖMRÜ
10 saate kadar müzik dinleme keyfini sürün
16.png TEMİZ TELEFON ARAMALARI
Bluetooth HFP profilini destekleyen bir akıllı cep telefonuna bağlı olduklarında telefon görüşmeleri için kullanabilmenize izin veren çift bir mikrofon sistemine sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Diğer Detaylar :  10 m (33 ft)
 Pilin şarj olma süresi: 2 saat
 Pil ömrü: Tam şarjla 10 saate kadar
Kablosuz Boyutlar / Ağırlık :  Kulaklıklar: Yükseklik: 15.20 cm - Genişlik: 16.50 cm - Derinlik: 1.90 cm - Ağırlık: 28.4 g
 Taşıma Çantası: Yükseklik: 16.50 cm - Genişlik: 17.10 cm - Derinlik: 3.60 cm
 USB Kablosu: 30.5 cm
Kutuda Neler Var? :  QC30 kulaklıklar
 USB şarj kablosu
 Taşıma çantası
Stokta var         : 3 adet
Marka         : Bose
Urun kodu         : 761448-0010
Urun barkodu         : 17817731560

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla