• Yeni

DJI Mavic Pro 2 Kameralı Drone

19.999,00 ₺Uzman Fiyatı
19.399,03 ₺Havale Fiyatı

Adet

DJI Mavic 2 Pro Drone Kiti

Daha hızlı, daha uzun ve daha sessiz uçun

31 dakika - Şu anda bir tüketici drone için en uzun uçuş süresi

Spor Modunda maksimum 72 km / s hız (rüzgarsız havalarda)

DJI Mavic 2 Pro Drone Kiti

Daha hızlı, daha uzun ve daha sessiz uçun

31 dakika - Şu anda bir tüketici drone için en uzun uçuş süresi

Spor Modunda maksimum 72 km / s hız (rüzgarsız havalarda)

 

 

DJI düşük gürültülü uçuş teknolojisi

 

Çok Yönlü Engel Algılama

 

 

Çok Yönlü Engel Algılama
-Dronun her tarafındaki engel sensörleri sayesinde dronu bir yere çarpamazsınız.

-Gelişmiş Pilot Asistan Sistemi (APAS) sayesinde dronun önündeki ve arkasındaki engellerden aktif olarak kaçınılabiliyor.

-Ek Alt Yardımcı Işık; Alttaki sensörlerin görüş alanını artırması için koyulmuş yardımcı ışık.

 

Mavic 2'nin 3 eksenli gimbali, hemen her durumda düzgün ve istikrarlı çekimler sağlıyor.

 

 

 

Hasselblad'ın iki yıllık yorulmak bilmeyen araştırmalarından sonra Hasselblad ile ortaklaşa tasarlanan Mavic 2 Pro Comes, Hasselblad'ın eşsiz Hasselblad Doğal Renk Çözümü'ne (HNCS) sahip olan ve yeni 20-megapiksellik yakalamalarına yardımcı olan yeni Hasselblad L1D-20c fotoğraf makinesiyle donatıldı.

 

 

 

1-inch CMOS Sensör

 

Yeni 1 inç CMOS sensör, orijinal Mavic Pro'dan dört kat daha etkili bir aktif algılama alanına sahiptir ve daha iyi dinamik aralık, sinyal-gürültü oranı ve düşük ışık performansı için her pikselde daha fazla detay yakalar.

 

10 bit Dlog-M Renk Profili

Mavic 2 Pro, sınıflandırma odasında daha fazla esneklik için daha yüksek dinamik aralık sağlayan 10 bitlik Dlog-M renk profilini destekler.

 

 

 

10 bit HDR Video

4K 10-Bit HDR (Yüksek Dinamik Aralık) desteği ile Mavic 2 Pro, HLG (Hybrid Log-Gamma) ile 4K TV'ye takılabilir ve daha parlak vurgular ve artan kontrast dahil olmak üzere, görüntüleri doğru renk tonlarıyla hemen oynatır HDR'yi cazip kılıyor.

 

Ayarlanabilir diyafram

F/2.8 - F/11 ayarlanabilir diyafram, hem yüksek hem de düşük ışıklı ortamlarda olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Düşük ışıkta çekim yaparken, daha fazla ışığa izin vermek ve parlak ve net fotoğraflar çekebilmek için diyaframı F/2.8 olarak ayarlayın. İyi aydınlatılmış ortamlarda çekim yaparken, deklanşör hızını düşürmek ve videolarınızı daha yumuşak hale getirmek için diyaframı F/11'e getirin.

 

 

 

Hyperlapse

Hyperlapse ile dron istikrarlı hava çekimleri çeker ve bunları otomatik olarak işler. JPEG ve RAW fotoğrafları eş zamanlı olarak bir microSD'ye kaydedilebilir, böylece düzenleme için daha fazla yer kalır. Bir nokta etrafında dönerek fotoğraflarını çeker, daha sonra bunları birleştirek AN’ı yaşayabilirsiniz.

 

Görev Kitaplığı

Görev Kitaplığı, farklı yollarla aynı sahneyi yakalayabilmeniz için uçuş yollarını kaydetmenizi sağlar.

 

Gelişmiş HDR Fotoğrafları

Geliştirilmiş bir HDR algoritması, daha yüksek dinamik aralık ve istenmeyen yapay efektler için bir dizi fotoğrafı karıştırır.

 

 

HyperLight

HyperLight fotoğrafları, gürültüyü önemli ölçüde azaltırken, görüntülerinizi geliştirmek için düşük ışık ayarı sağlar.

 

 

Yüksek Kalite Video için H.265 Codec

Her iki sürüm de H.264 / AVC'deki videolardan %50 daha fazla bilgi sağlayan ve daha fazla ayrıntıyı koruyan gelişmiş H.265 / HEVC kodekini desteklemektedir.

 

 

 

ActiveTrack 2.0

Hem donanım hem de yazılım geliştirmeleriyle, ActiveTrack 2.0 size yepyeni bir düzeyde mükemmel bir izleme deneyimi sunuyor.

Kusursuz Tanıma

Önceden, ActiveTrack esas olarak bir konuyu izlemek için ana kameradan 2D görüntülere güveniyordu. Şimdi ActiveTrack 2.0 ile Mavic 2, daha iyi bir tanıma ve yüksek doğruluk için bir ana kamera ve öndeki çift görme sensörleriyle konuyu izler.

 

 

Yörünge Tahmini

Yörünge tahmini algoritmaları, konunuzun bir engel tarafından geçici olarak engellendiğinde takibin sürdürülmesine yardımcı olur.

Yüksek Hızlı İzleme

Açık ve engelsiz ortamlarda Mavic 2, otomobiller ve tekneler gibi hızlı hareket eden araçları 72 km / s hıza kadar takip edebilir.

 

 

Engellerden Kaçınmak

 

Bir hedefi izlerken Mavic 2, 3D haritasında bir uçuş yolu planlayabilir. Hedefinizi vurgularken, uçağın önündeki ve arkasındaki engelleri okuyacaktır, tanıyacak ve engelleyecektir.

 

 

Stokta var         : 1 adet
Marka         : DJI
Urun kodu         : djımavicpro2
Urun barkodu         :

Bilgi kartı

Ağırlık
+ 500g
Fotoğraf Çözünürlüğü
20 MP
Kamera çözünürlüğü
4K
Takip kaydı
Var

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla