• -13%

Jabra Pro 9460 Mono UNC Dokunmatik Ekran Kablosuz

2.362,52 ₺Liste Fiyatı
2.055,39 ₺Uzman Fiyatı
1.993,73 ₺Havale Fiyatı

Adet

Gelen her aramayı aynı kulaklıkla cevaplayın. Masaüstü telefonunuz, mobil cihazınız ve yazılım telefonunuz ile aynı anda eşleşir. Aynı anda yaptığınız birden çok aramayı, sektörde bir ilk olan, kullanıcı dostu dokunmatik ekran veya dokunmatik yüzey üzerinden yönetin. Bağlantı kurma sürecinde sizi yönlendiren SmartSetup sihirbazı ile donatılmıştır.

İlk bakışta özellikler

Çok Cihaza Bağlanabilirlik

Akıllı telefonunuza veya masaüstü telefonunuza bağlanabilmenizi sağlayan bir dizi farklı kablo temin edebilirsiniz.

HD Ses / Geniş Bant Ses

HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.

Konforlu Görüşmeler

Hafif ve ergonomik tasarımlı çerçeveler, yumuşak kulak yastıkları, ayarlanabilir taç bantları ve ayarlanabilir mikrofon kollarına sahip modellerimiz ile mükemmel uyumu yakalayın. Kulaklığınız gün boyu rahat bir kullanım sunacaktır. Aksesuar olarak temin edilebilen daha büyük kulak yastıkları, 3-5 dB pasif gürültü önleme ve daha fazla konfor sağlar.

150 Metre Kablosuz Özgürlük

DECT teknolojisi ile 150 metreye kadar erişim mesafesi. Arama sırasında ofiste serbestçe hareket edin ve yapmanız gerekenleri görüşme sırasında kolayca halledin.

UC Tak Çalıştır

Hiçbir ekstra gerektirmeden, önde gelen UC uygulamalarının ve yazılım telefonlarının tümüyle çalışır. Kurulumu, bağlanması ve kullanımı kolay.

Akıllı Telefon ve Tabletler ile Kullanıma Hazır

Satın alınabilecek en yeni akıllı telefonlarla ve tabletlerle bütünüyle uyumlu olabilmesi için, geleceğe hazır teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır.

Uzaktan Arama Kontrolü

Aramaları direkt kulaklığınızdan yönetin. Bir düğmeye basarak gelen aramaları cevaplayın ve sonlandırın, ses seviyesini ayarlayın veya hattı sessize alın.

SafeTone™

Jabra SafeTone™, kulaklarınızı koruyan Jabra Peak™ ve Jabra IntelliTone™ teknolojilerine sahiptir. Bu teknolojiler, ses seviyesini gün boyunca ortalama bir seviyede ve ses standartları çerçevesinde tutar.

Jabra Yazılım Uygulamaları

Jabra’nın yazılım uygulamaları ile ayarlarınızı kişiselleştirin. Son nesil akıllı telefonlarda tam entegrasyona ve uzaktan arama kontrolü özelliğine sahip olun.

DECT onaylı güvenlik

  • Gizlice dinlenmeye karşı koruma sağlayan en yeni DECT güvenlik standartları ile uyumlu.
  • Jabra patentli kulaklık-dock ünitesi eşleştirme teknolojisi ile yüksek kaliteli görüşmeler için güvenli bir seçim.

Paket İçeriği 

  • Kullanım Klavuzu
  • Pro 9460 Mono UNC
Stokta var         : 1 adet
Marka         : Jabra
Urun kodu         : 9460-25-707-101
Urun barkodu         :

Şu anda ürün ile ilgili yorumu bulunmamakta.

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı
Bunun yerine giriş yapın veya Parolayı sıfırla